3M Quick swab 6433
3M Quick swab 6433 :
- Vochtige en droge bemonstering
- Handig ontwerp voor moeilijk bereikbare plekken, helpt de bemonstering goed uit te voeren.
- Gebruiksvriendelijk.
- Kant en klaar, pipet niet nodig.
- Gebruiksklare swab voor omgevingsbemonstering maakt snel aanbrengen van 1 ml monster op een 3M™ Petrifilm Plaat mogelijk.
De 3M™ Quick Swab is klaar voor gebruik voor omgevingscontrole en bestaat uit een rayon-tipped swab en 1mL letheen buffer. Door gebruik van 3M™ Quick Swabs worden nauwkeurigheid en consistentie geoptimaliseerd.
Klaar voor gebruik swabs voor omgevingsbemonstering. Kunnen zowel nat als droog ingezet worden om 1mL monster op een 3M™ Petrifilm™ plaat te zetten. De 3M Quick Swab maakt gebruik van letheenbouillon om sanitizers te neutraliseren en is een efficiënte, kosteneffectieve en economische methode voor het bemonsteren van de omgeving. U kunt hiermee de totaalkosten per swabtest verlagen door minder gebruik van arbeid en materiaal bij de voorbereiding en de bemonstering van de plaat. Voorbereiden van een inactivatievloeistof of gebruik van een pipet is niet nodig.
Merk | 3M |
---|---|
UNSPSC code | 41112600 |
Referentie Fabrikant | 6433 |
ISO code | PK |
eclass | 32160607 |
Referentie | A33480 |
Verkoopseenheid | 250 stuks |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.