Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Atago handrefractometer PAL-106S NaCl 0,0-33,0%
Referentie
A51403
Verkoopseenheid
1 Stuk
PAL-106S Refractometer - NatriumChloride
- Deze refractometer is ontworpen om een oplossing van Natrium Chloride en water te meten.
- Volledig digitaal, in een verrassend compact formaat.
- De grootte, het ontwerp, de functie en de prestaties zullen u verrassen.
- Slechts 2-3 druppels nodig per staal.
- Eenvoudig en snel meten.
- De meting wordt weergegeven in slechts 3 seconden.
- Warme of koude kunnen worden gemeten.
- ATC - metingen worden geregistreerd als gemeten bij 20°C.
- Nul instellen (kalibreren) kan met gedestilleerd- of kraanjeswater!
- Klasse IP65.
- Stofdicht en beschermd tegen waterstralen.
- Spoel schoon onder stromend water.
| UNSPSC code | 41115607 |
|---|---|
| Merk | Atago |
| Referentie Fabrikant | 4506 |
| leadtime | 20 |
| eclass | 40201504 |
| ISO code | PCE |
| Meetbereik | 0,0 -> 33,0% |
| Totale afmeting | 55 x 31 x 109 mm (BxDxH) |
| Referentie | A51403 |
| Voeding | 2 x AAA |
| Resolutie | 0.2% / T°: +-1°C |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Schaal | Zout (NaCl) g/100ml |
| Model | PAL-106S |
| Temperatuursrange | 10°C -> 40°C |
| Waterbestendig | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.