Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Branson 5800 ultrasoon bad 9.5L (heated) 2de hands
Referentie
A32444
Verkoopseenheid
1 Stuk
Branson 5800 ultrasoon bad met verwarming - Voor hoogwaardig reinigen met een frequentie van 40 kHz.
- Voor hoogwaardig reinigen met een frequentie van 40 kHz.
- Slaat het laatste gekozen instellingen op.
- Deksel Inclusief.
| ISO code | PCE |
|---|---|
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 1 |
| UNSPSC code | 42282017 |
| Merk | Branson |
| Verwarmingskracht | 485W |
| Voeding | 230V |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Met display | Nee |
| Timer | Ja |
| Gewicht | 6,4 kg |
| Referentie | A32444 |
| Capaciteit | 9,5L |
| Int. afmeting | 290 x 240 x 150mm |
| Ultrasoon frequentie | 40 kHz |
| Ext.afmeting | 397 x 401 x 378mm |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.