CryoGen-cryobuizen, zelfstaand, externe schroefdraad, 2D-code, steriel
Steriele, zelfstaande CryoGen-cryobuizen in polypropyleen met externe schroefdraad, een 1D-barcode op de buiswand en een 2D-code in de bodem. De dop wordt over de buitenkant van elke buis geschroefd (externe schroefdraad). Dankzij de voet staat elke buis rechtop op de werkbank. Naast een unieke Code 128-barcode op de buiswand, die in beide richtingen leesbaar is, heeft elke buis in de bodem een opeenvolgende 2D-DataMatrixcode die met de barcode overeenstemt.
Toepassing: bewaring van monsters van +4°C tot in de dampfase van vloeibare stikstof.
Gemeenschappelijke specificaties:
- Materiaal: buis in polypropyleen (PP), dop in polyethyleen (PE) en thermoplastisch elastomeer (TPE)
- Bodem: zelfstaand (met voet)
- Schroefdraad: extern
- Codering: 1D-barcode (Code 128) op de buiswand en 2D-DataMatrixcode in de bodem
- Diameter: Ø 12,6 mm ± 0,13 mm
- Graduatie: ja
- Schrijfvlak: ja
- Werktemperatuur: van +4°C tot de dampfase van vloeibare stikstof
- Autoclaveerbaar: bij 121°C gedurende 20 minuten
- Steriliteit: steriel (SAL 10⁻⁶)
Kenmerken:
- Lots gecertificeerd vrij van humaan DNA, DNasen, RNasen, endotoxinen, ATP en PCR-inhibitoren; per lot is een analysecertificaat beschikbaar
- Gevalideerde sterilisatie met bètastraling; steriliteitsborgingsniveau (SAL) 10⁻⁶
- Conform IATA-verpakkingsinstructie PI 650
- Bi-geïnjecteerde dop in polyethyleen en thermoplastisch elastomeer (TPE), ontworpen om lekken en besmetting van het monster te voorkomen; de dop dicht af zonder afzonderlijke O-ring, waardoor het besmettingsrisico van een ingezette O-ring wegvalt
- Stervormige uitsparing bovenaan de dop voor automatische op- en ontschroefapparatuur (cappers en decappers)
- Externe dop met dun profiel voor een vlotte plaatsing in standaardrekken en opbergboxen
- De voet vergrendelt in het CryoGen-werkstation, zodat de buis met één hand open- en dichtgeschroefd kan worden
- De 2D-code is permanent met laser aangebracht; het inzetstuk met de code is met ultrasoon lassen in de bodem vastgezet (gepatenteerd systeem)
- Kanaaltjes in de bodem laten cryogene vloeistof ontsnappen die tussen de bodem en het 2D-inzetstuk terechtkomt
- Grondstoffen van medische kwaliteit, conform ISO 10993 en de eisen van USP Class VI
- Vervaardigd uit nieuw polypropyleen en polyethyleen van medische kwaliteit, vrij van biociden, weekmakers en latex
- Geproduceerd in hoogglans gepolijste matrijzen, zonder slipadditieven zoals oleamide, erucamide of stearamide
- Zonder bewuste toevoeging van PFAS tijdens de productie
- Geen metaalsporen aangetroffen binnen de detectiegrenzen
- Geleverd in ritszakken van 50 stuks met sterilisatie-indicatie
Let op: dompel CryoGen-cryobuizen niet onder in de vloeibare fase van stikstof. Vloeibare stikstof kan dan in de buis terechtkomen, wat tot drukopbouw en mogelijk openbarsten van de buis kan leiden, met risico op biologische besmetting. Bewaar de buizen in de dampfase boven de vloeibare stikstof.
Let op de verkoopeenheid: de uitvoeringen worden verkocht per zak van 50 stuks, per verpakking van 500 stuks (10 zakken van 50) of per grootverpakking van 2000 – 4000 stuks (afhankelijk van het volume). De verkoopeenheid van elke uitvoering staat hieronder; de prijs geldt per verkoopeenheid.
Verkrijgbare uitvoeringen (artikelnummer fabrikant en inhoud verkoopverpakking):
- 2 ml, hoogte 47 mm ± 0,34 mm, verkoopeenheid: zak van 50 – CL2ARBEPS2D
- 2 ml, hoogte 47 mm ± 0,34 mm, verkoopeenheid: grootverpakking van 4000 (80 zakken van 50) – CL2ARBEPS2D/B
- 5 ml, hoogte 89,25 mm ± 0,44 mm, verkoopeenheid: verpakking van 500 (10 zakken van 50) – CL5ARBEPS2D
- 5 ml, hoogte 89,25 mm ± 0,44 mm, verkoopeenheid: grootverpakking van 2000 (40 zakken van 50) – CL5ARBEPS2D/B
| Iso Code | PK |
|---|---|
| ISO code | PK |
| UNSPSC code | 41121704 |
| Merk | Biosigma |
| Met schrijfvlak | Ja |
| Sluiting | Schroefdop |
| Bodem | Zelfstaand |
| Schroefdraad | Extern |
| Diameter | 12,6 mm |
| Steriel | Ja |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gegradueerd | Ja |
| Barcode | 2D-code |
| Autoclaveerbaar | Ja, bij 121°C |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.