Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva Acrodisc, minispuitfilter, 13 mm, PTFE, 0,2 µm, niet steriel
Referentie
A50443
Verkoopseenheid
100 stuks
Cytiva Acrodisc spuitfilter met hydrofobisch PTFE-membraan (0,2 µm), diameter 13 mm. Maximale chemische bestandheid voor agressieve organische oplosmiddelen. Voorbevochtigen met IPA vereist voor waterige monsters.
Cytiva Acrodisc spuitfilter met hydrofobisch PTFE-membraan (0,2 µm), diameter 13 mm. Maximale chemische bestandheid voor agressieve organische oplosmiddelen. Voorbevochtigen met IPA vereist voor waterige monsters. Niet steriel. Luer lock-aansluiting voor veilige, lekvrije koppeling met standaard spuiten.
- Membraan: PTFE
- Poriegrootte: 0,2 µm
- Diameter: 13 mm
- Steriel: Nee
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 4552TC |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 5 |
| UNSPSC code | 41104922 |
| Verkoopseenheid | 100 stuks |
| Type | Hydrofoob |
| Kleur | Wit |
| Referentie | A50443 |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 120 g |
| Diameter | 13 mm |
| Totale afmeting | 100 × 85 × 75 mm |
| Toepassing | HPLC monstervoorbereiding, analytische filtratie, ionenchromatografie |
| Steriel | Nee |
| Capaciteit | max. 10 mL |
| Diameter | 13 mm |
| Verpakking | per 100 |
| Poriegrootte | 0,2 µm |
| Nominale flow | 22 mL/min |
| Volume | 10 ml |
| Membraan | PTFE (polytetrafluoroethyleen) |
| Druk | 5,2 bar |
| Raster | Nee |
| Met certificaat | Nee |
| pH | 1-14 |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.