Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva Acrodisc PSF spuitfilter, 25 mm, glasvezel/PTFE, 0,45 µm, niet steriel, 200 stuks
Referentie
A50966
Verkoopseenheid
200 stuks
Cytiva Acrodisc spuitfilter met hydrofobisch PTFE-membraan (0,45 µm), diameter 25 mm. Maximale chemische bestandheid voor agressieve organische oplosmiddelen. Voorbevochtigen met IPA vereist voor waterige monsters.
Cytiva Acrodisc spuitfilter met hydrofobisch PTFE-membraan (0,45 µm), diameter 25 mm. Maximale chemische bestandheid voor agressieve organische oplosmiddelen. Voorbevochtigen met IPA vereist voor waterige monsters. Niet steriel. Luer lock-aansluiting voor veilige, lekvrije koppeling met standaard spuiten.
- Membraan: PTFE
- Poriegrootte: 0,45 µm
- Diameter: 25 mm
- Steriel: Nee
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | AP-4303 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 15 |
| UNSPSC code | 41104922 |
| Verkoopseenheid | 200 stuks |
| Type | Hydrofoob |
| Kleur | Wit |
| Referentie | A50966 |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 740 g |
| Diameter | 25 mm |
| Nota | IC-gecertificeerd: extreem lage ionenextractie. Geschikt voor ionenchromatografie van water-, levensmiddelen- en farmaceutische monsters. |
| Totale afmeting | 320 × 195 × 80 mm |
| Toepassing | HPLC monstervoorbereiding, analytische filtratie, ionenchromatografie |
| Steriel | Nee |
| Capaciteit | max. 100 mL |
| Diameter | 25 mm |
| Verpakking | Per 200 |
| Poriegrootte | 0,45 µm |
| Nominale flow | 300 mL/min |
| Volume | 100 ml |
| Membraan | PTFE (polytetrafluoroethyleen) |
| Druk | 5,2 bar |
| Raster | Nee |
| Met certificaat | Nee |
| pH | 1-14 |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.