Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva Acropak 20 capsulefilter, PES (Supor), 0,2 µm
Referentie
A50689
Verkoopseenheid
3 stuks
Cytiva AcroPak 20 capsulefilter, PES (EKV), 0,2 µm, steriel, slangconnector. Geschikt voor opschaling. Upstream ontluchting voorkomt dampvergrendeling.
Cytiva AcroPak 20 capsulefilter, PES (EKV), 0,2 µm, steriel, slangconnector. Geschikt voor opschaling. Upstream ontluchting voorkomt dampvergrendeling. Getaperde slangconnector voor eenvoudige aansluiting op drukgestuurde systemen of peristaltische pompen. Verpakking: 3 stuks.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 12247 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 5 |
| UNSPSC code | 41104915 |
| Verkoopseenheid | 3 stuks |
| Referentie | A50689 |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 200 g |
| Totale afmeting | 220 × 175 × 55 mm |
| Toepassing | Procesfiltratie, sterielfiltratie, farmaceutische productie |
| Steriel | Ja |
| Capaciteit | tot 2 L |
| Verpakking | per 5 |
| Poriegrootte | 0,2 µm |
| Endotoxines | < 0,5 EU/mL |
| Volume | 2 L |
| Membraan | PES (polyethersulfone) |
| Druk | 2,7 bar |
| Met certificaat | Nee |
| pH | 3-12 |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.