Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva bacterieel ontluchtingsfilter, 37mm, 1,0 µm
Referentie
A50920
Verkoopseenheid
10 stuks
Bacterial Air Vent,1µm ( nominal), 37 mm,sterile
Bacterial Air Vent,1µm ( nominal), 37 mm,sterile
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 4308-N |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 5 |
| UNSPSC code | 40101503 |
| Verkoopseenheid | 10 stuks |
| Referentie | A50920 |
| Gewicht | 140 g |
| Diameter | 37 mm |
| Totale afmeting | 150 × 70 × 150 mm |
| Toepassing | Steriele venting van bioreactoren, fermentatie, opslagvaten |
| Steriel | Ja |
| Diameter | 37 mm |
| Verpakking | per 10 |
| Poriegrootte | 1 µm |
| Membraan | GMF (glass microfiber) |
| Druk | 0,7/1,2 bar |
| Met certificaat | Nee |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.