Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva capsulefilter, PTFE, 50 mm, 0,2 µm
Referentie
A50471
Verkoopseenheid
10 stuks
Cytiva Acrovent capsulefilter, PTFE, 0,2 µm, voor ontluchting. Hydrofobe PTFE-membraan voor steriele gasfiltratie en ontluchting van tanks, vaten en reactoren.
Cytiva Acrovent capsulefilter, PTFE, 0,2 µm, voor ontluchting. Hydrofobe PTFE-membraan voor steriele gasfiltratie en ontluchting van tanks, vaten en reactoren.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 4249 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 5 |
| UNSPSC code | 41104925 |
| Verkoopseenheid | 10 stuks |
| Referentie | A50471 |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 520 g |
| Diameter | 50 mm |
| Totale afmeting | 270 × 175 × 90 mm |
| Toepassing | Procesfiltratie, sterielfiltratie, farmaceutische productie |
| Steriel | Nee |
| Diameter | 50 mm |
| Verpakking | per 10 |
| Poriegrootte | 0,2 µm |
| Membraan | PTFE (polytetrafluoroethyleen) |
| Met certificaat | Nee |
| pH | 1-14 |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.