Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva centrifugaalfilter, OMEGA 10 kDa MWCO, 62 mm
Referentie
A51111
Verkoopseenheid
12 stuks
Cytiva centrifugaalfilter, OMEGA 10 kDa MWCO afscheidingsgrens, 12 stuks. Niet steriel.
Cytiva centrifugaalfilter, OMEGA 10 kDa MWCO afscheidingsgrens, 12 stuks. Niet steriel. Omega PES (polyethersulfon) ultrafiltratiemembraan.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | OM010062 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 54 |
| UNSPSC code | 40161507 |
| Verkoopseenheid | 12 stuks |
| Referentie | A51111 |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 159 g |
| Diameter | 62 mm |
| Nota | OMEGA-membraan: asymmetrisch geregenereerd cellulose. Minimale eiwitadsorptie, typische terugwinning > 90%. |
| Totale afmeting | 228.6 × 228.6 × 152.4 mm |
| Toepassing | Eiwitconcentratie, bufferuitwisseling, ontzilting, ultrafiltratie |
| Steriel | Nee |
| Poriegrootte | 10 kDa MWCO |
| Membraan | PES (polyethersulfone) |
| Met certificaat | Nee |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.