Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva centrifugaalfilter, OMEGA 100 kDa MWCO, 43 mm
Referentie
A51117
Verkoopseenheid
12 stuks
Cytiva centrifugaalfilter, OMEGA 100 kDa MWCO afscheidingsgrens, 12 stuks. Niet steriel.
Cytiva centrifugaalfilter, OMEGA 100 kDa MWCO afscheidingsgrens, 12 stuks. Niet steriel. Omega PES (polyethersulfon) ultrafiltratiemembraan.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | OM100043 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 54 |
| UNSPSC code | 40161507 |
| Verkoopseenheid | 12 stuks |
| Referentie | A51117 |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 98 g |
| Diameter | 43 mm |
| Nota | OMEGA-membraan: asymmetrisch geregenereerd cellulose. Minimale eiwitadsorptie, typische terugwinning > 90%. |
| Totale afmeting | 177.8 × 177.8 × 136.5 mm |
| Toepassing | Eiwitconcentratie, bufferuitwisseling, ontzilting, ultrafiltratie |
| Steriel | Nee |
| Poriegrootte | 100 kDa MWCO |
| Membraan | PES (polyethersulfone) |
| Met certificaat | Nee |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.