Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva Petri filterunit, 50 mm, gamma steriel, met absorptiepad
Referentie
A50610
Verkoopseenheid
100 stuks
Cytiva PALL Petri-schaal 50 mm, steriel, met absorptiepads. Voor gebruik met 47 mm membraanfilters bij microbiologische kwaliteitscontrole.
Cytiva PALL Petri-schaal, diameter 50 mm, steriel, met absorptiepads. Voor gebruik met 47 mm membraanfilters bij microbiologische analyse. De absorptiepads zijn vooraf bevochtigd met selectief voedingsmedium voor directe incubatie na filtratie. Geschikt voor de detectie van indicator-organismen in water, dranken en farmaceutische vloeistoffen. Verpakking: 100 stuks.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 7245 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 5 |
| UNSPSC code | 41122101 |
| Verkoopseenheid | 100 stuks |
| Referentie | A50610 |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 1.08 kg |
| Diameter | 50 mm |
| Totale afmeting | 170 × 140 × 195 mm |
| Toepassing | Microbiologische kwaliteitscontrole, membraanfiltratie wateranalyse |
| Steriel | Ja |
| Diameter | 50 mm |
| Verpakking | Per 100 |
| Raster | Nee |
| Met certificaat | Nee |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.