Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva Jumbosep
Referentie
A51020
Verkoopseenheid
4 stuks
Cytiva Jumbosep centrifugaalfilter. Staalvolume: tot 60 mL. Voor concentratie, ontzilting en bufferuitwisseling van eiwitten en biomoleculen via centrifugaalkracht.
Cytiva Jumbosep centrifugaalfilter. Staalvolume: tot 60 mL. Voor concentratie, ontzilting en bufferuitwisseling van eiwitten en biomoleculen via centrifugaalkracht..
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | FD000K65 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 61 |
| UNSPSC code | 41104916 |
| Verkoopseenheid | 4 stuks |
| Referentie | A51020 |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 400 g |
| Totale afmeting | 270 × 180 × 90 mm |
| Toepassing | Eiwitconcentratie, bufferuitwisseling, ontzilting, ultrafiltratie |
| Steriel | Nee |
| Capaciteit | tot 60 mL |
| Verpakking | per 4 |
| Volume | 60 ml |
| Met certificaat | Nee |
| pH | 1-14 |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.