Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva Jumbosep, OMEGA, 10 kDa MWCO
Referentie
A51086
Verkoopseenheid
12 stuks
Cytiva centrifugaalfilter centrifugaalfilter, 10 kDa. Staalvolume:. Voor concentratie, ontzilting en bufferuitwisseling van eiwitten en biomoleculen via centrifugaalkracht.
Cytiva centrifugaalfilter centrifugaalfilter, 10 kDa. Staalvolume:. Voor concentratie, ontzilting en bufferuitwisseling van eiwitten en biomoleculen via centrifugaalkracht.. Omega PES (polyethersulfon) ultrafiltratiemembraan.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | OD010C65 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 15 |
| UNSPSC code | 41104916 |
| Verkoopseenheid | 12 stuks |
| Referentie | A51086 |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 100 g |
| Nota | OMEGA-membraan: asymmetrisch geregenereerd cellulose. Minimale eiwitadsorptie, typische terugwinning > 90%. |
| Totale afmeting | 74.6 × 74.6 × 174.6 mm |
| Toepassing | Eiwitconcentratie, bufferuitwisseling, ontzilting, ultrafiltratie |
| Steriel | Nee |
| Capaciteit | tot 60 mL |
| Verpakking | per 15 |
| Poriegrootte | 10 kDa MWCO |
| Volume | 60 ml |
| Membraan | PES (polyethersulfone) |
| Met certificaat | Nee |
| pH | 1-14 |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.