Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva Macrosep Advance, OMEGA 30 kDa MWCO
Referentie
A51154
Verkoopseenheid
24 stuks
Cytiva Macrosep Advance, OMEGA 30 kDa MWCO afscheidingsgrens, 24 stuks. Centrifugal Filter, Ultrafiltration, Macrosep Advance Spin Filter 30K 15ML
Cytiva Macrosep Advance, OMEGA 30 kDa MWCO afscheidingsgrens, 24 stuks. Centrifugal Filter, Ultrafiltration, Macrosep Advance Spin Filter 30K 15ML Omega PES (polyethersulfon) ultrafiltratiemembraan.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | MAP030C37 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32030000 |
| leadtime | 5 |
| UNSPSC code | 41104916 |
| Verkoopseenheid | 24 stuks |
| Referentie | A51154 |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 252 g |
| Nota | OMEGA-membraan: asymmetrisch geregenereerd cellulose. Minimale eiwitadsorptie, typische terugwinning > 90%. |
| Totale afmeting | 235 × 146 × 144 mm |
| Toepassing | Eiwitconcentratie, bufferuitwisseling, ontzilting, ultrafiltratie |
| Steriel | Nee |
| Capaciteit | tot 20 mL |
| Verpakking | Per 24 |
| Poriegrootte | 30 kDa MWCO |
| Volume | 20 ml |
| Membraan | PES (polyethersulfone) |
| Met certificaat | Nee |
| pH | 1-14 |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.