Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva nylon membraanschijf, 25mm, 0,2 µm
Referentie
A50826
Verkoopseenheid
100 stuks
Cytiva nylon-membraanschijf, 25mm. Hydrofiel nylon-membraan voor waterige en organische oplossingen. Brede chemische bestandheid. Niet-steriele uitvoering.
Cytiva nylon-membraanschijf, 25mm. Hydrofiel nylon-membraan voor waterige en organische oplossingen. Brede chemische bestandheid. Niet-steriele uitvoering. Verpakking: 100 stuks.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 66601 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 116 |
| UNSPSC code | 41104921 |
| Verkoopseenheid | 100 stuks |
| Referentie | A50826 |
| Gewicht | 40 g |
| Diameter | 25 mm |
| Totale afmeting | 85 × 90 × 35 mm |
| Toepassing | Membraanfiltratie, Western blot, microbiologische analyse, luchtkwaliteitsmeting |
| Steriel | Nee |
| Diameter | 25 mm |
| Verpakking | Per 100 |
| Poriegrootte | 0,2 µm |
| Membraan | NYLON |
| Raster | Nee |
| Met certificaat | Nee |
| pH | 3-10 |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.