Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva ondersteuningsscreen voor houder 1209, 25mm, roestvast staal
Referentie
A50851
Verkoopseenheid
1 Stuk
Cytiva ondersteuningsscreen (voor houder 1209) voor glasfiltratieopstellingen, 25mm, roestvast staal (AISI 304). Reserveonderdeel of accessoire voor gebruik met de bijhorende filterhouder of filteertrechter.
Cytiva ondersteuningsscreen (voor houder 1209) voor glasfiltratieopstellingen, 25mm, roestvast staal (AISI 304). Reserveonderdeel of accessoire voor gebruik met de bijhorende filterhouder of filteertrechter.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 79791 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 15 |
| UNSPSC code | 41104900 |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Referentie | A50851 |
| Materiaal | inox |
| Gewicht | 20 g |
| Diameter | 25 mm |
| Totale afmeting | 275 × 2 × 150 mm |
| Toepassing | Glasfiltratie, filterapparatuur |
| Steriel | Nee |
| Diameter | 25 mm |
| Verpakking | individueel verpakt (/1) |
| Met certificaat | Nee |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.