Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva TCLP glasvezelfilter, 293 mm
Referentie
A50716
Verkoopseenheid
25 stuks
Cytiva TCLP glasvezel-rol, 293 mm. Voor gravimetrische analyse, luchtkwaliteitsmeting en milieumonitoring. Hoge stofretentie, chemisch inert, hoog temperatuurbestendig.
Cytiva TCLP glasvezel-rol, 293 mm. Voor gravimetrische analyse, luchtkwaliteitsmeting en milieumonitoring. Hoge stofretentie, chemisch inert, hoog temperatuurbestendig. Verpakking: 25 stuks.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 60076 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 101 |
| UNSPSC code | 41104918 |
| Verkoopseenheid | 25 stuks |
| Referentie | A50716 |
| Gewicht | 4.26 kg |
| Diameter | 293 mm |
| Totale afmeting | 1 × 1 × 1 mm |
| Toepassing | Membraanfiltratie, Western blot, microbiologische analyse, luchtkwaliteitsmeting |
| Steriel | Nee |
| Diameter | 293 mm |
| Verpakking | per 25 |
| Membraan | GMF (glass microfiber) |
| Raster | Nee |
| Met certificaat | Nee |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.