Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Cytiva Tissuequartz, 37mm
Referentie
A50596
Verkoopseenheid
25 stuks
Cytiva Tissuequartz kwarts-membraanschijf, 37mm. Voor gravimetrische analyse, luchtkwaliteitsmeting en milieumonitoring. Hoge stofretentie, chemisch inert, hoog temperatuurbestendig.
Cytiva Tissuequartz kwarts-membraanschijf, 37mm. Voor gravimetrische analyse, luchtkwaliteitsmeting en milieumonitoring. Hoge stofretentie, chemisch inert, hoog temperatuurbestendig. Verpakking: 25 stuks.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 7201 |
| Merk | Cytiva |
| ISO code | PK |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 5 |
| UNSPSC code | 41104900 |
| Verkoopseenheid | 25 stuks |
| Referentie | A50596 |
| Gewicht | 20 g |
| Diameter | 37 mm |
| Totale afmeting | 80 × 80 × 32 mm |
| Toepassing | Membraanfiltratie, Western blot, microbiologische analyse, luchtkwaliteitsmeting |
| Steriel | Nee |
| Diameter | 37 mm |
| Verpakking | per 25 |
| Grade | QM-A quartz |
| Membraan | Kwartsvezel (Quartz fiber) |
| Raster | Nee |
| Met certificaat | Nee |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.