Falc Instruments STZ 100 Droogoven, Geforceerde ventilatie, 220°C, 100L
Falc Instruments STZ 100 Droogoven, Geforceerde ventilatie, 220°C, 100L.
- Extern frame uit verzinkte staalplaat.
- Interne kamer is in AISI 304 roestvrij staal.
- Het handvat is afsluitbaar.
- De stralingswarmte kamt van de bodem naar omhoog.
- Geforceerde ventilatie met de mogelijkheid om de ventilator uit te schakelen.
- De temperatuurregelaar heeft een dubbel display.
- De elektronische temperatuurregeling wordt geregeld d.m.v. een microprocessor met PID-actie en
PT 100 sonde, solid-state relais met een hoge frequentie response.
- Bovenop het instrument is er een Ø9 mm gat voor toegang tot de kamer.
- Het instrument is uitgerust met een verstelbare veiligheidsthermostaat.
- Op de achterkant van het instrument is er een gat van Ø45 mm voorzien.
- Snel en eenvoudig onderhoud.
| Referentie Fabrikant | 720.2089.20 |
|---|---|
| UNSPSC code | 23161503 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010822 |
| leadtime | 21 |
| Merk | Falc Instruments |
| Voeding | 230V |
| Precisie | ±4,0°C |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Garantie | 1 jaar |
| Verwarmingskracht | 1200W |
| Referentie | A33358 |
| Temperatuur | T°+10°C -> 220°C |
| Int. afmeting | 400x400x560mm (LxBxH) |
| Volume | 100 L |
| Type ventilatie | Geforceerde ventilatie |
| Ext.afmeting | 680x640x780mm (LxBxH) |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.

