Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Fles 250ml HDPE met Na-thiosulfaat 20mg/l, steriel, leakproof schroefstop met inlage
Referentie
A10662
Verkoopseenheid
210 stuks
Vierkante flessen (HDPE) voor wateranalyse (met natriumthiosulfaat) :
HDPE flessen
Onbreekbaar
Pre-dosering van natriumthiosulfaat
Verzegelbare lekvrije schroefstop
Doorzichtig
Etiketten met traceerbaarheidsindicatoren
Reliëfgraduatie
Ook individueel verpakt verkrijgbaar
Volgende volumes zijn verkrijgbaar : 250ml – 500ml – 1000ml – 2000ml – 5000ml(jerrycan)
| UNSPSC code | 41104207 |
|---|---|
| Merk | Plastiques Gosselin |
| Referentie Fabrikant | HLC250-01 |
| ISO code | PK |
| eclass | 32030508 |
| leadtime | 90 |
| Referentie | A10662 |
| Toepassing | Wateranalyse |
| Kleur | transparant |
| Materiaal | HDPE |
| Verkoopseenheid | 210 stuks |
| Totale afmeting | 109x57x57 mm |
| Steriel | Ja |
| Vorm | Vierkant |
| Gemonteerd | Ja |
| Etiket | Ja |
| Hoogte | 109 mm |
| Volume | 250 ml |
| Met stop | Ja, 37 mm grote opening + inlage |
| Inlage | Ja |
| Kleur stop | Rood |
| Type stop | Leakproof schroefstop (= met inlage) |
| Nek | 37 mm |
| Gegradueerd | Ja, schaalverdeling in reliëf |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.