Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Fles LDPE smalle hals 100mL met screw cap
Referentie
A57265
Verkoopseenheid
1 Stuk
Deze LDPE fles met smalle hals en schroefstop heeft een volume van 100 ml.
| UNSPSC code | 41121804 |
|---|---|
| Merk | Kautex |
| Referentie Fabrikant | 2000770504 |
| ISO code | PK |
| eclass | 32040500 |
| Referentie | A57265 |
| Max. volume | 100 ml |
| Diameter | 47 mm |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | LDPE |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 47 mm x 105 mm |
| Vorm | Flesvorm |
| Hoogte | 105 mm |
| Volume | 100 ml |
| Met stop | Ja, met schroefstop |
| Type stop | Schroefstop |
| Gegradueerd | Nee |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.