Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Fles LDPE smalle hals 250mL met screw cap
Referentie
A57267
Verkoopseenheid
252 stuks
Deze LDPE fles met smalle hals en schroefstop heeft een volume van 250 ml.
| UNSPSC code | 41121804 |
|---|---|
| Merk | Kautex |
| Referentie Fabrikant | 2000770506 |
| ISO code | PK |
| eclass | 32040500 |
| Referentie | A57267 |
| Max. volume | 250 ml |
| Diameter | 61,3 mm |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | LDPE |
| Verkoopseenheid | 252 stuks |
| Totale afmeting | 61,3 mm x 140 mm |
| Vorm | Flesvorm |
| Hoogte | 140 mm |
| Volume | 250 ml |
| Met stop | Ja, met schroefstop |
| Type stop | Schroefstop |
| Gegradueerd | Nee |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.