Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA CBC 5 Control
Referentie
A55736
Verkoopseenheid
1 Stuk
De CBC 5 control is een krachtige koel- en verwarmingscirculator met een breed werktemperatuurbereik van -25 °C tot +200 °C. Dankzij de beproefde druk- en zuigpomp is het toestel bij uitstek geschikt voor externe toepassingen.
De koel- en verwarmingscirculator CBC 5 control combineert een werktemperatuurbereik van -25 °C tot +200 °C met een koelvermogen van 350 W en een verwarmingsvermogen van 2500 W. De hoogwaardige isolatie draagt bij aan snelle opwarmtijden en vermindert de warmte-inbreng bij lage temperaturen. Dankzij de beproefde druk- en zuigpomp is het toestel optimaal geschikt voor externe tempereerprocessen. Alle parameters kunnen via software worden uitgelezen, bewaakt en volledig gedocumenteerd voor een naadloze procesbewaking.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0004167000 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55736 |
| Verwarmingskracht | 2500 W |
| Gewicht | 46.5 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 275 x 690 x 490 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.