Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA G-L Centrifuge
Referentie
A55986
Verkoopseenheid
1 Stuk
De IKA G-L is de ideale midi-centrifuge voor alle soorten scheidingsprocessen, zoals die in de moleculaire biologie voorkomen, bij gemiddelde toerental.
De IKA G-L is een veelzijdige midi-centrifuge die uitstekend geschikt is voor uiteenlopende scheidingsprocessen in de moleculaire biologie en aanverwante disciplines. Met een snelheidsbereik van 800 tot 15.700 rpm en een maximale rcf van 16.500 g levert hij krachtige prestaties voor een breed scala aan toepassingen. De centrifuge is standaard geschikt voor 1,5/2 ml vaatjes; met een optionele rotor kunnen ook PCR-strips worden verwerkt. Het deksel is voorzien van een metalen constructie en opent automatisch met een druk op de knop, en start pas zodra het deksel volledig vergrendeld is voor een veilig gebruik.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41103904 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| Referentie Fabrikant | 0030000774 |
| leadtime | 10 |
| Referentie | A55986 |
| Garantie | 3 jaar |
| Gewicht | 3.9 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Snelheid/Frequentie | 800 - 15700 rpm |
| Timer | Ja |
| Totale afmeting | 200 x 140 x 280 mm |
| Max. RCF | 16500 g |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.