Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA HS 260 Control NOL
Referentie
A55374
Verkoopseenheid
1 Stuk
De HS 260 control NOL reciprocerende schudder is een betrouwbare en efficiënte oplossing voor laboratoriumtoepassingen waarbij een zachte menging van monsters vereist is, met een compact en plat ontwerp dat in elke laboratoriumruimte past.
De HS 260 control NOL open air reciprocerende schudder is een betrouwbare en efficiënte oplossing voor laboratoriumtoepassingen waarbij een zachte menging van monsters vereist is. Het compacte en vlakke ontwerp past eenvoudig in elke laboratoriumomgeving, terwijl het digitale LED-display een duidelijk overzicht biedt van snelheid en timer. De slaglengte van 20 mm zorgt voor een homogene menging en een goede zuurstofoverdracht; het variabele toerenbereik van 10–300 rpm maakt het apparaat geschikt voor een breed scala aan toepassingen. De timerfunctie (van 1 min tot 99 u 59 min), de RS 232-interface voor externe bediening via labworldsoft® en het brede assortiment aan combineerbare opzetstukken maken deze schudder tot een veelzijdige keuze voor het laboratorium. Opzetstukken zijn niet inbegrepen en dienen apart te worden besteld.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102423 |
| Referentie Fabrikant | 0004278600 |
| leadtime | 10 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32012800 |
| Met display | Ja |
| Totale afmeting | 360 x 100 x 420 mm |
| Amplitude | 20 mm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Garantie | 3 jaar |
| Timer | Ja |
| Referentie | A55374 |
| Snelheid/Frequentie | 10 - 300 rpm |
| Gewicht | 8.8 kg |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.