Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC 150 Lite Pro 12 C
Referentie
A55711
Verkoopseenheid
1 Stuk
De compacte onderdompelcirculatoren van de lite-serie zijn krachtig en kwalitatief hoogwaardig, met de nadruk op essentiële basisfuncties, uitstekende prestaties en efficiënt gebruik. De ICC 150 lite is geschikt voor het tempereren van vloeistoffen tot 150 °C.
De compacte onderdompelcirculatoren van de lite-serie combineren krachtige prestaties met een hoge kwaliteit, waarbij de focus ligt op essentiële basisfuncties en efficiënt gebruik. De ICC 150 lite is uitermate geschikt voor het tempereren van vloeistoffen tot 150 °C. De geïntegreerde druk-/zuigpomp maakt het apparaat inzetbaar voor zowel interne als externe toepassingen. Om de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem zo eenvoudig mogelijk te maken, biedt IKA kant-en-klare pakketten aan met alle benodigde accessoires.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0010013244 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55711 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 4.7 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 135 x 303 x 180 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.