Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC Basis Pro 20 Inline Procesviscosimeter
Referentie
A55703
Verkoopseenheid
1 Stuk
IKA vereenvoudigt de configuratie van uw temperatuurregelsysteem met kant-en-klare aansluitpakketten inclusief alle benodigde accessoires. Dit pakket omvat de ICC basic compacte onderdompelcirculator, het IB 20 pro roestvrijstalen bad en alle bijbehorende accessoires.
IKA vereenvoudigt de configuratie van uw temperatuurregelsysteem door kant-en-klare aansluitpakketten aan te bieden met alle benodigde accessoires. Dit pakket omvat: de ICC basic compacte onderdompelcirculator, het IB 20 pro roestvrijstalen bad, de brug, de afdekking en de pompverbindingsset. De totale afmetingen en badopening zijn afgestemd op de meeste standaard laboratoriumopstellingen.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0008035200 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55703 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 16.27 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 145 x 340 x 200 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.