Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC Control IB R RO 15 Pro Inline Procesviscosimeter
Referentie
A55725
Verkoopseenheid
1 Stuk
De ICC Control IB R RO 15 Pro is een geïntegreerd systeem voor temperatuurregeling en mengen, met 15 roerposities voor glazen vaten tot 250 ml en een roestvrijstalen bad voor veeleisende laboratoria. De pompverbindingsset PDS.IB.R.RO met stroomverdeler garandeert een homogene temperatuurverdeling over de volledige badlengte.
De ICC Control IB R RO 15 Pro combineert temperatuurregeling en mengen in één geïntegreerd systeem, met 15 roerposities voor glazen vaten tot 250 ml. Het systeem omvat de ICC control onderdompelcirculateur en de badbrug BL.ICC, evenals de pompverbindingsset PDS.IB.R.RO met stroomverdeler voor een gelijkmatige temperatuurregeling van het roestvrijstalen bad over de volledige badlengte. Vijftien lasermarkeringen vergemakkelijken het nauwkeurig positioneren van monsterhouders in het bad. Dit pakket biedt laboratoria een direct inzetbare oplossing voor nauwkeurig getempereerd roeren met de uitgebreide regelmogelijkheden van de ICC control circulateur.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0010006736 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55725 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 3.75 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 145 x 340 x 200 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.