Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC Control Pro 12 Inline Procesviscosimeter
Referentie
A55706
Verkoopseenheid
1 Stuk
IKA vereenvoudigt de configuratie van uw temperatuurregelsysteem met kant-en-klare aansluitpakketten inclusief alle benodigde accessoires. Dit pakket omvat de ICC control compacte onderdompelcirculator, het IB R RO 12 roestvrijstalen bad en alle bijbehorende accessoires.
IKA vereenvoudigt de configuratie van uw temperatuurregelsysteem door kant-en-klare aansluitpakketten aan te bieden met alle benodigde accessoires. Dit pakket omvat: de ICC control compacte onderdompelcirculator, het IB R RO 12 roestvrijstalen bad, de brug, de afdekking en de pompverbindingsset. De totale afmetingen en badopening zijn afgestemd op de meeste standaard laboratoriumopstellingen.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0010000415 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55706 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 15.15 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 145 x 340 x 200 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.