Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC Control Pro 9 C Inline Procesviscosimeter
Referentie
A55718
Verkoopseenheid
1 Stuk
IKA vereenvoudigt de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem met kant-en-klare pakketten die alle benodigde accessoires bevatten. Dit pakket omvat de ICC control compacte onderdompelcirculator, het IB 9 pro roestvrijstalen bad (maat S) en alle bijbehorende toebehoren, inclusief een PT 100.30 temperatuursensor.
IKA vereenvoudigt de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem met kant-en-klare pakketten die alle benodigde accessoires bevatten. Dit pakket omvat: ICC control compacte onderdompelcirculator, IB 9 pro roestvrijstalen bad (maat S), BS.ICC kleine brug, CS.ICC kleine afdekking, PCS.ICC pompverbindingsset, CC2 koelspiraal en PT 100.30 temperatuursensor. De totale afmetingen bedragen 374 x 377 x 388 mm, met een badopening van 195 x 100 mm (max. 230 x 121 mm) en een onderdompeldiepte van 85 mm–125 mm.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0008036300 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55718 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 15.31 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 145 x 340 x 200 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.