Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Microstar 7.5 Control
Referentie
A55273
Verkoopseenheid
1 Stuk
De nieuwe MICROSTAR-serie van IKA combineert de nieuwste technologie met een compact ontwerp, waardoor deze hoogwaardige overhead roerder ideaal is voor veeleisende toepassingen. Hoge prestaties en een minimale ruimtebehoefte gaan hand in hand, en het toestel wordt geleverd met een levenslange garantie.
De MICROSTAR 7.5 Control is de lichtgewicht in zijn klasse en blinkt uit door een trillingsensor die afwijkingen van de toegestane grenswaarden detecteert en het proces automatisch stopzet voor maximale veiligheid. Het geharde glazen display reageert snel en biedt uitstekende leesbaarheid en chemische bestendigheid. De geïntegreerde timer en teller maken nauwkeurige controle van kinetisch gevoelige reacties mogelijk, terwijl het toerental continu instelbaar is tussen 30 en 2.000 rpm. Met een viscositeitsbereik tot 4.000 mPas en een volume tot 5 l, gecombineerd met een USB-interface en universele netspanning van 100–240 V, is dit toestel een veelzijdige keuze voor het moderne laboratorium.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 0025001984 |
| UNSPSC code | 41102423 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32012800 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| Snelheid/Frequentie | 0/30 - 2000 rpm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Timer | Ja |
| Totale afmeting | 60 x 173 x 136 mm |
| Met display | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Referentie | A55273 |
| Gewicht | 1.18 kg |
| Temperatuur | -10 - 350 °C |
| Met verwarmfunctie | Nee |
| Verwarmingskracht | 32 W |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.