Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Ministar 80 Control
Referentie
A55281
Verkoopseenheid
1 Stuk
De nieuwe MINISTAR-serie van IKA: ontwikkeld met de nieuwste technologie is deze hightech overhead-roerder met compact formaat ideaal voor bijzondere toepassingen. Met maximale prestaties en uitstekende kwaliteit vergt hij minimale ruimte en is voorzien van een levenslange garantie.
"Het Krachtpakket" in de hightech miniклasse is klein maar krachtig en haalt tot 500 rpm, met een gehard glazen behuizing voor het display voor maximale leesbaarheid en chemische bestendigheid. Geavanceerde trillingssensoren detecteren afwijkingen van toegestane drempelwaarden en stoppen het proces automatisch. Het heldere scherm toont alle essentiële informatie in één oogopslag, terwijl de geïntegreerde timer/teller de controle van kinetisch gevoelige reacties en herinneringen ondersteunt. De roerder verwerkt viscositeiten tot 60.000 mPas en volumes tot 50 l, met een continu regelbaar toerental tussen 0/30 en 500 rpm. Via de USB-interface kunnen alle parameters eenvoudig worden aangestuurd en gedocumenteerd.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 0025001990 |
| UNSPSC code | 41102423 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32012800 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| Snelheid/Frequentie | 0/30 - 500 rpm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Timer | Ja |
| Totale afmeting | 70 x 193 x 154 mm |
| Met display | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Referentie | A55281 |
| Gewicht | 1.72 kg |
| Temperatuur | -10 - 350 °C |
| Met verwarmfunctie | Nee |
| Verwarmingskracht | 69 W |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.