Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA MIXSTER SET 2
Referentie
A55162
Verkoopseenheid
2 stuks
De IKA MIXSTER SET 2 is een universeel en compact meng- en roelapparaat met magnetische aandrijving en twee aandrijfeenheden voor parallelle monsterverwerking. Krachtig mengen tot 5 liter per positie bij een maximumsnelheid van 3.000 rpm.
De IKA MIXSTER SET 2 is een veelzijdig en compact meng- en roelapparaat met magnetische aandrijving dat is uitgerust met twee aandrijfeenheden voor gelijktijdige verwerking van meerdere monsters. In de standaarduitvoering biedt het apparaat krachtig magnetisch roeren tot 5 liter bij een maximumsnelheid van 3.000 rpm en een viscositeit tot 500 mPas. De indrukwekkende roerprestaties leiden tot sterke wervelende effecten en uitstekende mengresultaten in zeer korte tijd. Het snelheidsbereik van 100 tot 3.000 rpm en het vermogen van 10 W garanderen een betrouwbare en efficiënte werking in veeleisende laboratoriumomgevingen.
| Iso Code | PK |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 0020027388 |
| UNSPSC code | 41102423 |
| ISO code | PK |
| eclass | 32012800 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| Snelheid/Frequentie | 100 - 3000 rpm |
| Verkoopseenheid | 2 stuks |
| Totale afmeting | 135 x 24 x 135 mm |
| Met display | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Referentie | A55162 |
| Gewicht | 0.6 kg |
| Met verwarmfunctie | Nee |
| Verwarmingskracht | 10 W |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.