Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Multidrive Control BT Pakket
Referentie
A55512
Verkoopseenheid
1 Stuk
Vermalen zonder kruisbesmetting — dat is mogelijk met het MultiDrive control pakket inclusief autoclaveerbare wegwerpbuizen BT 250 voor droge monsters. De BT 250 is een wegwerpbuis met een kruisvormig roerorgaan van roestvrij staal en stroombrekers.
Vermalen zonder kruisbesmetting — dat is mogelijk met het MultiDrive control pakket inclusief autoclaveerbare wegwerpbuizen BT 250 voor droge monsters. De BT 250 is een wegwerpbuis met een kruisvormig roerorgaan van roestvrij staal en stroombrekers. De plastic mengcilinder is autoclaveerbaar, waardoor kruisbesmetting effectief wordt voorkomen, zelfs bij herhaald gebruik.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| UNSPSC code | 41101701 |
| Merk | Ika |
| Referentie Fabrikant | 0010007086 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 10 |
| Garantie | 3 jaar |
| Snelheid/Frequentie | 3000 - 20000 rpm |
| Referentie | A55512 |
| Gewicht | 8.5 kg |
| Totale afmeting | 300 x 350 x 250 mm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.