Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Myplate
Referentie
A55158
Verkoopseenheid
1 Stuk
De IKA myPlate combineert de beproefde technische prestaties van de IKA colour squid en big squid magnetische roerders met de mogelijkheid tot creatieve personalisatie via een verwisselbaar frame. Maak van uw roerder een uniek persoonlijk object door uw favoriete afbeelding te plaatsen op het werkblad.
De myPlate bouwt voort op de uitstekende technische eigenschappen van de bewezen IKA colour squid en big squid magnetische roerders en voegt daar een uniek personaliseringsconcept aan toe. Het apparaat wordt geleverd met een decoratieve afbeeldingsjabloon die via het handige verwisselbare frame eenvoudig kan worden vervangen door een foto of afbeelding naar keuze. Zo wordt een van de beste magnetische roerders uit uw dagelijkse laboratoriumroutine tegelijkertijd een canvas voor uw favoriete foto's. Met snelheden tot 2500 rpm en een vermogen van 4 W biedt de myPlate compacte kracht gecombineerd met een geheel eigen karakter.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 0025005156 |
| UNSPSC code | 41102423 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32012800 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| Snelheid/Frequentie | 100 - 2500 rpm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Timer | Nee |
| Totale afmeting | 152 x 30 x 164 mm |
| Met display | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Referentie | A55158 |
| Gewicht | 0.76 kg |
| Met verwarmfunctie | Nee |
| Verwarmingskracht | 4 W |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.