Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Oven 125 Control - Dry
Referentie
A55876
Verkoopseenheid
1 Stuk
De modellen uit de IKA Oven 125 dry-serie zijn krachtige droogkasten voor temperatuurregeling, drogen, verouderen en verhitten. Snelle opwarming en nauwkeurige temperatuurregeling garanderen reproduceerbare resultaten in industrie, onderwijs, onderzoek, kwaliteitscontrole en wetenschap.
De IKA Oven 125 Control - Dry is een krachtige droogkast uit de Oven 125 dry-serie, ontworpen voor temperatuurregeling, drogen, verouderen en verhittingstaken in veeleisende laboratoriumomgevingen. Dankzij de hoogwaardige isolatie beschikt het toestel over een uitzonderlijk groot binnenvolume van 125 liter in verhouding tot zijn buitenafmetingen, wat zorgt voor uitstekende temperatuuruniformiteit. Snelle opwarmtijden en een nauwkeurige temperatuurregeling tot 300 °C met een verwarmingsvermogen van 2400 W garanderen reproduceerbare resultaten. De isolatie vermindert tevens geuremissies en draagt bij aan lagere bedrijfskosten.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Referentie Fabrikant | 0020003990 |
| Met display | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Gewicht | 82 kg |
| Referentie | A55876 |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 700 x 825 x 650 mm |
| Timer | Ja |
| Verwarmingskracht | 2400 W |
| Temperatuur | room temp. +5 - 300 °C |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.