Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA RC 2 lite recirculerende koeler
Referentie
A45725
Verkoopseenheid
1 Stuk
Compacte recirculerende koeler met een krachtig koelvermogen van 400 W, ontworpen voor eenvoudige koelapplicaties tot -10 °C. De RC 2 lite is het ideale randapparaat voor het koelen van rotatie-evaporatoren, terugvloeikoelers of als koelbron voor apparaten die warmte afvoeren via een warmtewisselaar.
Compacte recirculerende koeler met een krachtig koelvermogen van 400 W, ontworpen voor eenvoudige koelapplicaties tot -10 °C. De RC 2 lite is het ideale randapparaat voor het koelen van rotatie-evaporatoren en terugvloeikoelers, maar ook als koelbron voor apparaten die warmte afvoeren via een warmtewisselaar — zoals dubbelwandige maalcontainers, gekoelde incubatoren, laboratoriareactoren of koelspiralen. Dankzij het compacte ontwerp past de RC 2 lite probleemloos op elke laboratoriumtafel en sluit hij eenvoudig aan op bestaande opstelstellingen.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0025006624 |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 8 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41103814 |
| Referentie | A45725 |
| Verwarmingskracht | 250 W |
| Gewicht | 24.5 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 225 x 385 x 430 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.