Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA T 25 Digital LR
Referentie
A56068
Verkoopseenheid
1 Stuk
Krachtige dispergeermachine voor volumes van 1 tot 2.000 ml (H₂O) met digitale toerentaldisplay en een breed toerenbereik van 600 tot 25.000 rpm.
De IKA T 25 Digitaal LR is een krachtige dispergeermachine met een vermogen van 800 W en een breed toerenbereik van 600 tot 25.000 rpm, waarmee hoge omtreksnelheden haalbaar zijn. De digitale toerentaldisplay biedt nauwkeurige procescontrole voor volumes van 1 tot 2.000 ml (H₂O). Een uitgebreid assortiment dispergeerassen maakt de machine geschikt voor diverse toepassingen. Het toepassingsgebied omvat homogenisatie en dispersietaken, inclusief gebruik onder vacuümomstandigheden in de IKA laboratoriumreactoren.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| UNSPSC code | 41101504 |
| Merk | Ika |
| Referentie Fabrikant | 0020008820 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32035201 |
| leadtime | 10 |
| Garantie | 3 jaar |
| Snelheid/Frequentie | 600 - 25000 rpm |
| Referentie | A56068 |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Totale afmeting | 87 x 271 x 106 mm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Timer | Nee |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.