Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA T 25 Digital LR
Referentie
A56114
Verkoopseenheid
1 Stuk
Krachtige dispersor voor volumes van 1 tot 2.000 ml (H₂O) met digitale toerentalweergave en een breed toerentalbereik van 600 tot 25.000 rpm. Ideaal voor homogenisatie en dispersietaken, ook onder vacuüm in IKA-laboratoriumreactoren.
De IKA T 25 Digital LR is een krachtige dispersor met 800 W vermogen, geschikt voor volumes van 1 tot 2.000 ml (H₂O) en een breed toerentalbereik van 600 tot 25.000 rpm, waardoor hoge omtrekssnelheden bereikt kunnen worden. Het digitale display zorgt voor nauwkeurige procescontrole, terwijl het uitgebreide assortiment dispersieashouders een groot scala aan toepassingen mogelijk maakt. De T 25 Digital LR is specifiek ontworpen voor homogenisatie en dispersietaken in de IKA-laboratoriumreactoren, inclusief gebruik onder vacuüm. De naam 'LR' verwijst naar de optimale compatibiliteit met het LR-reactorsysteem van IKA.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| UNSPSC code | 41101504 |
| Merk | Ika |
| Referentie Fabrikant | 0020008820 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32035201 |
| leadtime | 10 |
| Garantie | 3 jaar |
| Snelheid/Frequentie | 600 - 25000 rpm |
| Referentie | A56114 |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Totale afmeting | 87 x 271 x 106 mm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Timer | Nee |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.