Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Uttd Control Pharma Pakket
Referentie
A55421
Verkoopseenheid
1 Stuk
Het verpulveren en oplossen van tabletten voor verdere analyse is een vereiste stap in talrijke gestandaardiseerde testprocedures in de farmaceutische industrie, zoals de farmacopeetests beschreven in officiële compendia (USP 905, PhEur 2.9.40). De uitdagingen bij de monstervoorbereiding omvatten het vermijden van kruisbesmetting, tijdrovende reiniging en vaak kleine monsteraantallen.
Het verpulveren en oplossen van tabletten is een verplichte eerste stap in talrijke gestandaardiseerde farmaceutische testprocedures, waaronder de farmacopeetests beschreven in de United States Pharmacopeia (USP 905) en de Europese Farmacopee (PhEur 2.9.40). De UTTD Control Pharma Solution is door de IKA-productexperts speciaal ontwikkeld om de typische uitdagingen van monstervoorbereiding — kruisbesmetting, tijdrovende reiniging en kleine monsteraantallen — te overwinnen. Het pakket omvat het krachtige ULTRA-TURRAX® Tube Drive P control homogenisatiesysteem, ontworpen voor universeel gebruik. Met een toerenbereik van 400–8.000 rpm, een timer en een vermogen van 36 W biedt dit systeem maximale flexibiliteit en reproduceerbaarheid. Voedingsspanning: 100–240 V.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| UNSPSC code | 41103800 |
| Merk | Ika |
| Referentie Fabrikant | 0010013297 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 10 |
| Garantie | 3 jaar |
| Snelheid/Frequentie | 400 - 8000 rpm |
| Referentie | A55421 |
| Gewicht | 1.3 kg |
| Totale afmeting | 122 x 54 x 178 mm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Timer | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.