Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IS-OS 25 Schudincubator Tk+5°C->60°C, max. 10kg
Referentie
A55138
Verkoopseenheid
1 Stuk
| Merk | Phoenix Instruments |
|---|---|
| UNSPSC code | 41104405 |
| Referentie Fabrikant | IS-OS25 |
| leadtime | 14 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| Met display | Ja |
| Totale afmeting | 500 x 610 x 470 mm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Werkoppervlak | 320 x 320 mm |
| Referentie | A55138 |
| Snelheid/Frequentie | 40 to 300 rpm |
| Gewicht | 40 kg |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.