Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IS-OS30 Schudincubator + koeling 4°C->60°C, max 10kg
Referentie
A55139
Verkoopseenheid
1 Stuk
- forced recirculation
- spring-loaded shelf included
- adjustable safety temperature
- cover made of 8 mm acrylic glass
| Merk | Phoenix Instruments |
|---|---|
| UNSPSC code | 41104405 |
| Referentie Fabrikant | IS-OS30 |
| leadtime | 14 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| Totale afmeting | 610 x 950 x 540 mm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Werkoppervlak | 450 x 450 mm |
| Referentie | A55139 |
| Snelheid/Frequentie | 40 to 300 rpm |
| Gewicht | 90 kg |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.