Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IVD Centrifuge EPP MiniSpin + rotor F-45-12-11
Referentie
A09205
Verkoopseenheid
1 Stuk
Eppendorf MiniSpin en MiniSpin ® plus
De krachtige en gebruiksvriendelijke MiniSpin en MiniSpin plus zijn voldoende klein om elke werkplek te voorzien van een ‘personal centrifuge’. Beschikbaar in twee modellen, aangepast aan de prestatievereisten. De MiniSpin plus haalt voldoende snelheid voor separatietoepassingen in de moleculaire biologie.
Let op : om in regel te zijn met de wetgeving dient voor klinische toepassingen de IVD variant van de Eppendorf centrifuges en microcentrifuges gebruikt te worden !
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Dezemicrocentrifuges zijn eenvoudig in het gebruik, ideaal voor onderzoek,werkstation en praktijkwerk. Zij bieden een heldere, digitale weergavevan tijd en toerental en een timer instelbaar vanaf15 sec. tot 30 min.voor MiniSpin® en maximaal 99 min. voor MiniSpin® Plus.
•Uitzonderlijk compact
•Stabiel en stil
•Afzonderlijke Short Spin-knop voor kort en gemakkelijk centrifugeren
•Het deksel wordt automatisch geopend na afloop van het centrifugeren om de bedieningstijd in te korten
•Voeding geïntegreerd in het frame
•Uitzonderlijk compact
•Stabiel en stil
•Afzonderlijke Short Spin-knop voor kort en gemakkelijk centrifugeren
•Het deksel wordt automatisch geopend na afloop van het centrifugeren om de bedieningstijd in te korten
•Voeding geïntegreerd in het frame
Iso Code | PCE |
---|---|
Merk | Eppendorf |
UNSPSC code | 41103901 |
ISO code | PK |
eclass | 32012200 |
Referentie Fabrikant | 5452000018 |
leadtime | 14 |
Referentie | A09205 |
Voeding | 230 v/50-60 Hz |
Garantie | 2 jaar |
Gewicht | 4,3 kg |
Verkoopseenheid | 1 Stuk |
Snelheid/Frequentie | 800-13400 rpm |
Timer | Ja |
Nota | IVD |
Totale afmeting | 226×239×119mm(BxDxH) |
Maximum snelheid | 13400 rpm |
Max. RCF | 12100 x g |
Koeling | Nee |
Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.