Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Kern 572-39 precisiebalans, 600g, 0,001g
Referentie
A57246
Verkoopseenheid
1 Stuk
De 572‑39 is een robuuste allround precisieweegschaal voor zowel laboratoria als industriële omgevingen. Dankzij de KERN Universal Port (KUP) is de balans volledig klaar voor Industrie 4.0‑toepassingen, met eenvoudig uitbreidbare interfaces zoals RS‑232, USB, Bluetooth, WiFi en Ethernet. De weegschaal biedt typische laboratoriumfuncties zoals receptuurwegen, percentagebepaling en vrij programmeerbare eenheden, gecombineerd met industriële functies zoals stuks tellen en trillingsvrij wegen. De stevige aluminium behuizing, snelle stabilisatietijd en hoge nauwkeurigheid maken dit een betrouwbare partner voor dagelijks professioneel gebruik.
| Merk | KERN |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 572-39 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| UNSPSC code | 41111500 |
| Met display | Ja |
| Referentie | A57246 |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 180×310×85 mm |
| Precisie | 0,001 g |
| Maximum draaggewicht | 600 g |
| Werkoppervlak | D150mm |
| opties | RS 232 |
| Maximum draaggewicht | 600 g |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.