Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Kern balans PCB 300-2 300g 0.01g
Referentie
A57245
Verkoopseenheid
1 Stuk
De PCB 300‑2 is een compacte, veelzijdige laboratoriumweegschaal die volledig klaar is voor Industrie 4.0‑toepassingen dankzij de geïntegreerde KERN Universal Port (KUP). Hierdoor kunnen interfaces zoals RS‑232, USB, Bluetooth, WiFi, Ethernet en analoog eenvoudig worden toegevoegd zonder de behuizing te openen. Met functies zoals PRE‑TARE, receptuurwegen, checkweighing, vrij programmeerbare eenheden en een anti‑shock systeem levert deze balans snelle, stabiele en nauwkeurige resultaten. Ideaal voor moderne laboratoria en productieomgevingen.
| Merk | KERN |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | PCB 300-2 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 14 |
| UNSPSC code | 41111500 |
| Uitlezing | 0,01 g |
| Met display | Ja |
| Referentie | A57245 |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 163×245×65 mm |
| Precisie | 0,01 g |
| Maximum draaggewicht | 300 g |
| Werkoppervlak | D105mm |
| opties | RS 232 |
| Maximum draaggewicht | 300 g |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.