Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Kern precisiebalans PLJ 420g, precisie 0,001g
Referentie
A30460
Verkoopseenheid
1 Stuk
De PLJ 420‑3F is een uiterst nauwkeurige precisieweegschaal met een groot weegbereik van 420 g en een afleesbaarheid van 0,001 g. Dankzij de interne automatische justering, het grafische display en de uitgebreide receptendatabank werkt u snel, efficiënt en foutloos. De robuuste constructie, windbescherming van glas en hoogwaardige roestvrijstalen weegplaat maken deze balans ideaal voor laboratoria die hoge eisen stellen aan stabiliteit, reproduceerbaarheid en gebruiksgemak.
| Merk | KERN |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | PLJ 420-3F |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| UNSPSC code | 41111500 |
| Met display | Ja |
| Referentie | A30460 |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 210×340×120 mm |
| Precisie | 0,001 g |
| Maximum draaggewicht | 420 g |
| Werkoppervlak | D110mm |
| RS 232 | Ja |
| Maximum draaggewicht | 420 g |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.