Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Kern vloerweegschaal BID600k-1DS 300(600)kg 0.05kg
Referentie
A57258
Verkoopseenheid
1 Stuk
De vloerweegschaal uit de KERN BID‑serie biedt een uitstekende prijs‑kwaliteitverhouding dankzij het multibereik‑weegprincipe en de hoge nauwkeurigheid. Het robuuste stalen platform met antislipprofiel en IP‑bescherming maakt deze weegschaal ideaal voor industriële toepassingen. Dankzij interfaces zoals RS‑232, USB, WiFi of Ethernet (optioneel) integreert ze moeiteloos in bestaande workflows.
| Merk | KERN |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | BID 600K-1DS |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 10 |
| UNSPSC code | 41111500 |
| Met display | Ja |
| Referentie | A57258 |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 1000×1000×108 mm |
| Precisie | 0,05 kg |
| Maximum draaggewicht | 600 kg |
| Werkoppervlak | 1000×1000 mm |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.