Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Nalgene™ 1L Super-Speed Centrifuge fles + stop
Referentie
A51405
Verkoopseenheid
6 stuks
- Verwerk een volle liter in elke fles bij centrifugesnelheden tot 15.810 x g
- Gladde binnenwanden verminderen schuifkrachten bij het scheiden van zoogdierculturen
- Kies polycarbonaat voor uitstekende helderheid en mechanische sterkte
- Kies polypropyleen voor uitstekende chemische bestendigheid
- Aanbevolen bedrijfstemperatuurbereik 4 °C tot 22 °C; opslag tot -70 °C
- Inclusief driedelige afsluitdop, polypropyleen plug, sluiting en siliconen O-ring voor extra lekdichtheid†
- Voldoet aan USP Klasse VI, niet-cytotoxisch, autoclaveerbaar
| UNSPSC code | 41121800 |
|---|---|
| Merk | Nalgene |
| Referentie Fabrikant | 3141-1006 |
| ISO code | PK |
| eclass | 20070203 |
| leadtime | 14 |
| Referentie | A51405 |
| Max. volume | 1 L |
| Diameter | 97 mm |
| Kleur | Doorschijnend |
| Materiaal | PPCO |
| Verkoopseenheid | 6 stuks |
| Steriel | Nee |
| Hoogte | 195,8 mm |
| Volume | 1000 ml |
| Met stop | Ja, met schroefstop |
| Kleur stop | Blauw |
| Type stop | Leakproof schroefstop (= met inlage) |
| Autoclaveerbaar | Ja |
| Gegradueerd | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.