NP Filter tip PP, premium surface 0,1-10µl XL bulk

Referentie
A48476
Verkoopseenheid
1000 stuks
Log in voor prijs

De filtertips PP, oppervlakte-geoptimaliseerd, zijn een hoogwaardig product voor gebruik in de biotechnologie en in het laboratorium. Deze tips hebben een volume van 0-20 µl en zijn transparant om de zichtbaarheid van de monsters te garanderen. Ze zijn gesteriliseerd volgens de bestralingssterilisatie SAL 10⁻⁶ (steriel r).

De filtertips hebben een lengte van 53,40 mm (+/- 0,2 mm) en een inwendige diameter van 0,47 mm (+/- 0,2 mm). Ze zijn voorzien van verzonken ringen die een nauwkeurige dosering van de monsters mogelijk maken. Het aërosolfilter is gemaakt van gesinterd polyethyleen (PE) en heeft een poriegrootte van 20-40 micrometer.

Deze filtertips zijn gemaakt van biologisch inert en fysiologisch onschadelijk polypropyleen (PP) en zijn oppervlakte-geoptimaliseerd. Bovendien zijn ze vrij van zware metalen volgens EC/94/62. De pipettips zijn vrij van RNase en DNase, pyrogenen, PCR-remmers, menselijk DNA, endotoxinen en ATP, wat een veilige hantering van monsters mogelijk maakt. Het product is conformiteit getest volgens ISO 8655.

Dit product betreft filtertips verpakt in een zakje.

Onder gecontroleerde opslagomstandigheden hebben de filtertips een houdbaarheid tot 60 maanden.
Opslag dient te gebeuren in een droge omgeving met een relatieve luchtvochtigheid van 40-60% en een temperatuur tussen +10°C en +30°C.

Meer informatie
eclass 32033502
Referentie Fabrikant 06-612-0000
ISO code PK
leadtime 10
UNSPSC code 41121607
Merk Nerbe Plus
Met filter Ja
Volume 0,1-10µl
Kleur transparant
Materiaal Polypropyleen (PP)
Verkoopseenheid 1000 stuks
Steriel Ja
Referentie A48476
Technische fiche (866.92 kB)

Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.

Contactinfo


Bericht


Team Novolab is er voor jou
Team Novolab is er voor jou